WordPress Nedir, Hangi Siteleri Yapabilirsiniz?

Giriş

Merhabalar değerli ziyaretçilerimiz, Bu yazımızda WordPress Nedir? ne değildir nerelerde kullanılır ve nasıl avantajı vardır bu yazımızda değerlendireceğiz.

WordPress Nedir?

Özünde WordPress, kendi web sitenizi veya blog sayfanızı oluşturmanın en basit ve en popüler yoludur. Aslında, WordPress, İnternet’teki tüm web sitelerinin %43.3’ünden fazlası WordPress Kullanmaktadır. Evet – ziyaret ettiğiniz dört web sitesinden en az 1’i muhtemelen WordPress tarafından desteklenmektedir. Bir içerik yönetim sistemi, temel olarak, web sitenizin içerik gibi önemli yönlerini programlama hakkında hiçbir şey bilmenize gerek kalmadan yönetmeyi kolaylaştıran bir araçtır.

WordPress ile Hangi Siteleri Yapabilirim?

WordPress ile:

Blog Sayfanızı oluştururken kullanabilirsiniz,

E-Ticaret sitenizi Woocommerce ile kurabilirsiniz,

Bir Haber, Magazin vb. sitesi açabilirsiniz,

Firmanızı tanıtmak için, Kurumsal bir web sitesi açmada WordPress’i kullanabilirsiniz yani kısacası WordPress ile hemen hemen her sektöre uygun Web Sitesi kurabilir veya açabilirsiniz.

WordPress Web Tasarımı yapıyormuyuz?

Malatya’da WordPress Web Tasarımı ‘nı sizin için biz yapabiliriz. Malatya WordPress Web Tasarımı için bizimle iletişime geçebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz veya Web Tasarımı sayfamızı ziyaret ederek daha ayrıntılı ve kapsamlı bilgi alabilirsiniz. Malatya Dijital Ajans – Kayısı 360