Loading...

Neden Kayısı360?

Malatya'da, Web Site Tasarımınızı neden bize bırakmalısınız? 3 Başlık altında sizlere en basit ve anlaşılır bir şekilde açıkladık.

Malatya Web Site Tasarımı Hakkında

malatya web tasarım

Özenle Seçilmiş Temalar

Yaptığımız Tasarımlar, Hazır Template tasarımlar olup Global Tema Satıcılarından(Themeforest, Envato, MyThemeShop) gibi Profesyonel Tasarım satan satıcılardan, sizlere daha iyi bir Web Tasarımı yapmak için arşivimize her geçen gün yeni temalarda genişletiyoruz.

Kayısı360 Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Siz müşterilerin sayfamızı incelerken aklında olabilecek muhtemel soruları bir araya getirip sizler için cevapladık

01-landings-da-services.png

Özünde WordPress, kendi web sitenizi veya blogunuzu oluşturmanın en basit ve en popüler yoludur. Aslında, WordPress, İnternet’teki tüm web sitelerinin %43.3’ünden fazlasına güç sağlar. Evet – ziyaret ettiğiniz dört web sitesinden birden fazlası muhtemelen WordPress tarafından desteklenmektedir. Bir içerik yönetim sistemi, temel olarak, web sitenizin içerik gibi önemli yönlerini programlama hakkında hiçbir şey bilmenize gerek kalmadan yönetmeyi kolaylaştıran bir araçtır. .

02-landings-da-services.png

En basit haliyle PHP, HTML’ye gömülü bir sunucu tarafı betik dilidir. PHP, web geliştiricilerinin dinamik içerik oluşturmasına ve veritabanlarıyla etkileşime girmesine olanak tanır. PHP, basitliği, hızı ve esnekliği ile bilinir – onu web geliştirme dünyasında bir köşe taşı yapan özellikler

03-landings-da-services.png

Belirli bir paket üzerine yukarıdada gördüğünüz gibi çalışmıyoruz. Dilerseniz fiyat teklifi butonuna veya iletişim sayfasına giderek bizlere ulaşabilir ve Projenize en uygun maliyetle sizler için gerçekleştirebiliriz.

04-landings-da-services.png

Web Tasarımlarında Kesin olarak net bir tarih veremesekde, sizlere projenizin tahmini teslim tarihini tarafınıza bilgi veriyoruz. Ortalama Web Tasarım sürecimiz minimum 3 gün, maximum 8 gün içerisinde sizlere teslim etmekteyiz.

05-landings-da-services.png

Web Hosting, bir web sitesi gibi içeriği  internet sunucularında(sanal sunuular) depolar. Alan Adı (Domain) ise, ziyaretçilerin web sitesi içeriğine erişmesine yardımcı olan adresler olan alan adlarını sağlar. Örn:kayisi360.com

Fiyat Teklifi Alın

Aklında bir proje mi var? Fiyat teklifi istemek için doğrudan bizimle ücretsiz bir şekilde iletişime geçin veya formu doldurun ve size nasıl yardımcı olabileceğimize bir bakalım.

Top